Pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych

"Pozycjonowanie" to działania zmierzające do osiagnięcia przez witrynę internetową jak najwyższej pozycji w wynikach wyszukiwania Google oraz innych wyszukiwarek internetowych. Pozycjonowanie to złożony proces składający się z wielu czynności. Z punktu widzenia zleceniodawcy przebiega on jednak w formie kilku podstawowych etapów, w ramach których prowadzimy następujące działania:

  • Przeprowadzamy analizę witryn oraz działań konkurencji
  • Uzgadniamy najlepsze słowa i frazy kluczowe
  • Prowadzimy prace optymalizacyjne w witrynie internetowej
  • Tworzymy strategię budowania linków zewnętrznych
  • Badamy bieżącą skuteczność działań poprzez monitoring wyników Google

Wysoka skuteczność, niskie koszty

Usługa pozycjonowania jest wykonywana w ramach umowy i jest całkowicie darmowa do momentu, gdy link do Twojej witryny pojawi się na pierwszej lub drugiej stronie wyników wyszukiwania dla przynajmniej jednego hasła objętego umową. W przypadku braku efektów naszych działań nie ponoszą Państwo żadnych kosztów. Nie pobieramy żadnych opłat za analizy ani za optymalizację witryny. Opłaty zależą tylko i wyłącznie od faktycznie uzyskanej pozycji witryny w Google. Wysokość opłat jest ponadto zależna od konkurencyjności wybranych słów kluczowych.

Wycena na podstawie uzyskanych efektów pozycjonowania...

 

Pozycjonowanie w Google

Pozycjonowanie bez umowy

Jeżeli nie chcą Państwo podpisywać umowy na usługe pozycjonowania, istnieje możliwość ustalenia jednorazowej opłaty za optymalizację witryny dla potrzeb wyszukiwarek. Opłata ta bedzie niezależna od uzyskanego miejsca w wynikach wyszukiwarek, ponieważ korzyści z tych działań będą widoczne dopiero po pewnym czasie. Zakres proponowanych prac zostanie jednak ściśle określony i uzasadniony, aby uzyskali Państwo jak największą pewność co do sensu i oczekiwanych efektów podjętych działań.

W ramch tej usługi zostanią w szczególności przeprowadzone nastepujące działania:

  • Przeprowadzimy analizę witryn internetowych konkurencji
  • Uzgodniamy najlepsze słowa i frazy kluczowe
  • Przerowadzimy prace optymalizacyjne w Państwa witrynie internetowej

Zapytanie ofertowe...