POTACZEK.PL - kilka słów o nas

O firmie:

Osoby tworzące zespół POTACZEK.PL działają w branży usług internetowych od 1999 roku, początkowo w ramach firmy "NSS s.c.", teraz pod własną marką. Trzon naszej firmy to ludzie z Krakowa, Warszawy, Niepołomic i Białegostoku, więc jako główne medium codziennej współpracy wykorzystujemy Internet. Bezpośredni kontakt jest jednak dla nas bardzo ważny, dlatego podczas wdrożeń często odwiedzamy naszych klientów i najważniejsze rzeczy ustalamy tradycyjnie przy biurku. Specyfika i metody naszej pracy pozwalają nam na realizację zleceń z każdego regionu Polski.

Oferta firmy POTACZEK.PL obejmuje w szczególności:

Wszystkim naszym Klientom zapewniamy konserwację, aktualizację i rozbudowę wdrożonego przez nas oprogramowania i aplikacji internetowych. W przypadku, gdy nie są Państwo zadowoleni ze współpracy z dotychczasowym autorem serwisu WWW lub usługodawcą internetowym, możemy zaproponować przejęcie obsługi oraz rozwój oprogramowania internetowego wdrożonego przez inne firmy.

Serwery naszej firmy zlokalizowane są w datacenter w Roubaix we Francji.
Wykres obciążenia sieci szkieletowej mogą Państwo zobaczyć tutaj.

O mnie:

Od 1999 roku zajmuję się programowaniem serwisów WWW, administracją usług działających na serwerach Linux oraz wdrażaniem oprogramowania Opensource w firmach. Do roku 2007 działałem w ramach spółki "NSS s.c.". Po dwóch latach przerwy wynikającej z zaangażowania w inny projekt, rozpocząłem działalność internetową pod własną marką. Od lat współpracuję nieprzerwanie z tym samym zespołem osób, do których mam pełne zaufanie.

Wojciech Potaczek

Nasza oferta: